Външна

„Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД – Летище Бургас - обявява прием на документи за временна позиция за Сезон 2018 за                             "Рентгенов оператор"в отдел Сигурност

Позицията е предназначена за кандидати без опит в авиацията.

Компанията предлага обучение преди активния летен сезон, като за времето, което е необходимо да се отдели за това обучение, е предвидено допълнително възнаграждение.

Основни задължения:

  • Работа на пунктове за проверка на лица, техния ръчен багаж и МПС;

  • Извършване на проверка на пътническите документи и пропуските на служители;

  • Наблюдение и оценка на поведението на преминаващите лица;

  • Следене за правилното поставяне на багажа върху транспортната лента на рентгена, в съответствие с изискванията за получаване на ясно рентгеново изображение и дистанция между отделните багажи;

  • Насочване на лицата за преминаване индивидуално през рамковия метал-детектор, при спазване на необходимата технологична дистанция и следене на сигнализацията на метал-детекторната рамка;

  • Извършване на ръчно претърсване на пътници и багажи;

  • Работа с рентгеновата апаратура;

  • Извършване на проверка на МПС, съгласно установена методология.

Изисквания:

  • Средно образование

  • Владеенето на английски или други чужди езици е предимство

Какво предлагаме ние?

  • атрактивно заплащане и работа на регулярни смени;

  • безплатни обучения и получаване на възнаграждение след успешното им преминаване;

  • допълнителни награди при добро представяне;

  • сезонен бонус;

  • безплатен фитнес център и лятно парти в края на сезона.

Предлагаме Ви не просто работа, а едно авиационно приключение!

Ние оставяме летището в сърцето на всеки пътник!

Направете го и вие!

Външна
Стажант отдел "Човешки ресурси"
„Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД – Летище Бургас - обявява прием на документи за стажантска позиция към отдел "Човешки ресурси"!

Вие ще имате възможност да работите по следните проекти:

* Участие в процесите на организиране и съхранение на документооборота в отдела;
* Оптимизиране на процеса по подбор на сезонен персонал;
* Оптимизиране на обучителни графици и отчитане на инструктори.

Изисквания:

* Студент
* Владеене на английски език /предимство/

* сертификат за проведен стаж в компанията;
* участие в обучение за развиване на меки умения;
* безплатен фитнес център и лятно парти в края на сезона.

Ние оставаме в сърцето на всеки пътник!
Направете го и Вие!

1