Вътрешна
Само за служители на постоянен трудов договор към ФТСЕМ АД

Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД – Летище Бургас обявява   конкурс за постоянна позиция:

 Шофьор на т.товарен автомобил над 12т / Ръководител смяна

   отдел „Перонно обслужване и карго

   Oсновни  задължения:

  • Ръководи, организира и контролира цялостния работен процес в смяната/бригадата/;

  • Ръководи, служителите по работни места според длъжностите и уменията, които притежават;

  • Прави кратък ежедневен инструктаж, определя групи, отговорен по затоварване за всяка според технологичният график;

  • Разяснява особеностите в обработката на ВС, които ще обслужват от групите за периода на смяната;

  • Поддържа необходимата комуникация с отдел „Рамп агенти и лоуд контрол“(РАЛК),“Летищен координационен център“(ЛКЦ),“Пътническо обслужване“(ПО) и др. служби;

  • Извършва постоянен контрол по изпълнение задълженията на служители влизащи в състава на смяната.;

  • Организира , разпределя и контролира спазването на „Технологичния график“по дейностите свързани с обслужването на ВС, пътници, карго и поща;

  • Запознава служителите, влизащи в състава на бригадата с графика на полети за смяната и ги разпределя по работни места;

  • Следи и контролира изправността на СОТ и МПС ;

  • Предприема незабавни действия и информира служба ПОНО при възникнали неизправности и аварии;

  • Контролира и отговаря за дейностите в бригадата, свързани с предпазване от повреда, кражба и неблагоприятни метеорологични условия на багаж, карго и поща;

  • Участва в изготвянето и отговаря за изпълнението на месечния график за работно време;

  • Извършва и работа от друг характер, макар и да не съответства на неговите основни функционални задължения по преценка на прекия ръководител;

  • При производствена нужда управлява СОТ и МПС при обслужване на ВС и пътници

  • В случаите на обслужване на ВС спазва стриктно правилата за безопасно подхождане и установяване на МПС и СОТ към ВС, следи за нормалната работа на двигателя/МПС,СОТ/и се грижи за изправното състояние на поверената му техника;

  • При производствена необходимост съпровожда пътниците от/до самолета от/до терминалните изходи;участва в товаро-разтоварителна дейност на карго, поща багаж и др

     Изисквания

  • Образование: средно ,висше е предимство;

  • Професионален опит: длъжността се заема от служител с минимум 5г.стаж на летище в системата на обслужване на ВС;

  • Свидетелство за правоуправление на МПС, категория “B”, “C”, “D”

  • Удостоверение за правоспособност за работа с всички видове СОТ;

  • Физически и психически здрав, годен да понася високи натоварвания.

       Ако виждате своя шанс за кариерно развитие в нашата компания, можете да кандидатствате, като се регистрирате в раздел КАРИЕРИ на fraport-bulgaria.com и изпратите своята кандидатура не по-късно от 18.12.2017г! Само одобрените по документи ще получат покана за интервю!

Вътрешна

“Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД – Летище Варна обявява вътрешен конкурс за позицията:

Заместник началник отдел

Отдел „Пътническо обслужване и карго“ летище Варна

Основни функции и задължения:

  • Ръководене и контролиране на цялостния работен процес в отдел ПОК;
  • Изготвяне на сменните графици на служителите в отдела;
  • Контролиране изпълнението на всички инструкции и нормативни документи;

  • Анализиране резултатите от работата в отдела;

  • Анализиране трудовото представяне на служителите в отдела;

  • Изготвяне и контролиране на бюджет за разходите за звената в отдела;

  • Осигуряване на необходимите материали и консумативи за работа във всички звена в отдела;

  • Извършване на ежедневен контрол на изпълнението на всички задължения на служителите в отдела.

Изисквания:

  • Висше образование;

  • Владеене на английски;

  • Минимум 5 години професионален опит в областта на авиацията;

  • Владеенето на чужди езици е предимство.

Ако виждате своя шанс за кариерно развитие в нашата компания, можете да кандидатствате, като се регистрирате в раздел КАРИЕРИ на fraport-bulgaria.com и изпратите своята кандидатура не по-късно от 05.12.2017г!

УСПЕХ!

Външна

“Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД – Летище Варна обявява прием на документи за временна позиция на граждански договор :

РАБОТНИК СНЕГОПОЧИСТВАНЕ

 Oсновни задължения

  • Извършване на ръчно снегопочистване в обществена зона (спирки, подходи, тротоарни зони)

Изисквания

  • Средно образование

  • Психически и физически здрав

Можете да кандидатствате, като се регистрирате в раздел КАРИЕРИ на fraport-bulgaria.com и изпратите своята кандидатура не по-късно от 12.12.2017г!

УСПЕХ!

1